Czcionka

Kontrast

Opinie użytkowników

Poniżej zamieszczamy niektóre komentarze i sugestie od użytkowników o grach z pakietu EchoVis. Osobom, które do nas napisały, żeby podzielić się swoimi opiniami bardzo dziękujemy. Część z nich już uwzględniliśmy a kolejne mamy w planach zrealizować.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się z nami Waszymi spostrzeżeniami. Wspólnie możemy uczynić te narzędzia jeszcze lepszymi.

EchoVis Quiz

Patryk

Swoją drogą muszę powiedzieć, że dobra gra, i wcale nie tak prosta, jak by się mogło wydawać. Nie widzę od urodzenia, jestem czynnym muzykiem, w sensie zawody jakie uprawiam korzystają ze słuchu w znakomitej większości, a nagrania, dobrze zrobione, nie były wcale oczywiste. To dobrze. Gratuluję inicjatywy.

EchoVis

Alexandra

Chciałabym zasugerować, że aby dotrzeć do szerszego grona niewidomych, powinniście przetłumaczyć swoje aplikacje na więcej języków. Uważam, że są one bardzo przydatne (...) W naszych szkołach brakuje umiejętności orientacji i poruszania się dla niewidomych, więc wierzę, że wasze aplikacje naprawdę coś by tu zmieniły…

Jeszcze raz dziękuję za tak wspaniałe aplikacje.

EchoVis Game

Thomas

Cześć, znalazłem tę grę na App Store. Zastanawiałem się, czy w przyszłej aktualizacji można umieścić opcję, w której można usłyszeć dźwięki każdego przedmiotu, który należy zebrać. Zebrałem wszystkie diamenty, ale utknąłem w martwym punkcie, ponieważ nie wiem, jakiego dźwięku maszyny powinienem słuchać.

EchoVis Quiz

Mohammed

Witam, proszę o dodanie języka arabskiego do gry i dziękuję za stworzenie tej gry، A także dodanie tej gry do systemu iOS.

EchoVis Game

Haroon

Uwielbiam tę grę.

Wydaje się, że występuje problem z VoiceOver, który odczytuje obcy tekst podczas odtwarzania nagrań audio.

EchoVis Street

gene

Witam; Myślę, że ta gra to dobry początek we właściwym kierunku, myślę, że może obejmować ruch równoległy, a także ruch prostopadły, jedyny, który zawiera, jest prostopadły, więc nie wygląda na to, żeby był naprawdę emulowany.